O Nas

Firma Kusik Krzysztof Kusik zajmuję się produkowaniem stolarki otworowej od 2000 roku. Początkowo zajmowaliśmy się wyłącznie produkowaniem okien i drzwi PCV. Jednak na przestrzeni lat wyspecjalizowaliśmy się w produkcji na tyle, aby móc zacząć produkować stolarkę aluminiową.

Obecnie nasza firma jest dumna z produkowanych wyrobów i dostarczanych usług. Wyróżnia nas jakość, estetyka i indywidulane podejście do każdego klienta. Fachowa wiedza  przekazywana naszym klientom na etapie projektu sprawia, że nasi klienci podejmują świadome wybory i są zadowoleni z zakupionych produktów.

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych klientów, obsługujemy kompleksowo ich inwestycje proponując szeroką ofertę stolarki otworowej PCV i aluminiowejbram garażowych, rolet zewnętrznych oraz szereg akcesoriów okiennych. Wykonujemy zlecenia standardowe oraz nietypowe. Działamy na rynku polskim oraz zachodnim, tj. Niemcy, Belgia, Francja. Dzięki współpracy z wiodącymi na rynku markami nasza oferta produktowa jest na wysokim poziomie. Naszą misją jest, aby każdy klient był zadowolony nie tylko w dniu zakupu, ale przede